Sint Nicolaasstraat
Maastricht
Binnenstad
Gedeeltelijk gemeubileerde kamer met eigen douche en op de 1ste etage in een gezellig studentenhuis. Keuken, douche en toilet worden gedeeld met andere studenten. Er is tevens een gemeenschappelijke tuin met fietsenberging en kelder aanwezig.
Reageren op deze woning
Wil je deze woning huren?
Reageer binnen de inschrijfronde.
Deze inschrijfronde sluit over
.
- huur totaal
-
€ 431,11
/ mnd
- kale huur
-
€ 331,11
/ mnd
- borg
-
€ 662,22
- plaats
- Maastricht
- ligging
- 1e verdieping, achterhuis, rechts
- bouwjaar
- 1935
- openbaar vervoer
-
- Maastricht Centraal (1.2 km)
- Bushalte Plein 1992 (350 m)
- Bushalte Wilhelminasingel (500 m)
- in de buurt
-
- Albert Heijn (400 m)
- Oxford University (850 m)
- Central Park (600 m)
- oppervlakte
- 7 m²
- slaapkamers
separate keuken,
gedeeld met 4 personen
-
gedeeld met 3 personen
- faciliteiten
-
- wasmachine aansluiting (gedeeld)
- beschikbaar per
- per direct
- huurperiode
-
onbepaalde tijd, minimaal 1 jaar
- opzegtermijn
- één maand
- referentie
- 1162